Įvykiai

<<  Vasaris 2018  >>
 Pir  Ant  Tre  Ket  Pen  Šeš  Sek 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Orai

Lankytojai

free counters
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Tradicinis LIONS klubų PETANKĖS labdaros turnyras KAUNO TAURO LIONS KLUBO TAURĖ 2009 PDF Spausdinti Email
Šeštadienis, 17 Spalis 2009 18:13

2009 rugsėjo 19d. Birštono petankės aikštyne įvyko antrasis petankės turnyras Kauno Tauro LIONS klubo taurei laimėti. Pasidžiaugus puikiai įrengtu petankės aikštynu, maloniai saulėta šeštadienio popiete, atidarymo kalbą tarė Lietuvos Petankės Federacijos prezidentas p.Aleksandras Gorinas, turnyrui teisėjavo mūsų klubo narys, aktyvus petankininkas, šio turnyro organizatorius Žilvinas Neliubšys.


Šių metų turnyre dalyvavo aštuonios komandos po du žaidėjus. Po įnirtingomis kovomis pasižymėjusio grupinio turnyro iš aštuonių komandų į pusfinalį pateko keturios stipriausios: dvi mišrios “Viltis” (Gintas ir Irena) ir “Meilė” (Almantas ir Sigita) bei “Kauno Čiurlionio Lions klubo” (Rimantas ir Mindaugas) bei “Tauro stiklų” (Edmundas ir Jonas) komandos. Nepabūgę Petankės Federacijos prezidento rekomendacijos, kad visus vaišina nugalėtojai, bei vienintelio pralaimėjimo grupiniame turnyre “Tauro stiklai” po atkaklios kovos finale įtikinamu rezultatu 13:2 laimėjo prieš pernykščius taurės laimėtojus iš Kauno Čiurlionio Lions klubo. Ne mažiau emocijų kėlė tuo pačiu metu žaidžiama partija dėl 8-osios vietos, kurioje grūmėsi Mindaugas su Rimantu iš Kauno Tauro LIONS klubo prieš Vytautą ir Sigitą iš Kauno LIONS klubo. Teisėjas šioje dvikovoje iš rankų nepaleido liniuotės, o kitame aikštelės gale kovotojai dėl taurės turėdavo kantriai jo laukti. Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti renginio sertifikatais.

O specialiai šiam turnyrui sukurtą ir mūsų klubiečių Edmundo Unguraičio bei Jono Palio laimėtą stiklinę taurę galėsite matyti mūsų rezidencijoje - “City Café”.

Nuoširdžiai dėkojame Birštono savivaldybei paskolinusiai inventorių bei suteikusiai galimybę surengti LIONS klubų turnyrą pasaulinius standartus atitinkančioje petankės aikštelėje. Atskirai dėkojame gerb.p. Aleksandrui Gorinui ir Mantui Michaliunjo.

Kauno TAURO LIONS klubas

 

Atnaujinta Šeštadienis, 17 Spalis 2009 18:33
 

VertimaiPasidalinti Facebook'e

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis