Įvykiai

<<  Vasaris 2018  >>
 Pir  Ant  Tre  Ket  Pen  Šeš  Sek 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Orai

Lankytojai

free counters
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
2010 03 27 PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 19 Kovas 2010 09:37

petanke_0327_m.jpg

Pernai pagrįstai džiaugėmės, kad petankės sezonas Lietuvoje 2009-aisiais pradėtas kaip niekad anksti - balandžio 4d. Neįtikėtina, bet po tokios gilios žiemos, šiųmetis sezonas atidarytas buvo dar anksčiau.

 

 

 

Vos kelios dienos po žemės išsilaisvinimo nuo sniego gniaužtų, kovo 27 dieną, buvo surengtas šventiškai nuteikiantis petankės trejetų turnyras, už ką ir dėkojame Lietuvos Petankės Federacijai (toliau LPF).


Nors turnyro laikas kalendoriškai neįprastai ankstyvas - susidomėjimas juo buvo nemenkas. Ankstyvą šetadienio rytą susirinko net 23-ys trejetų komandos, kurių tarpe be Kauno ekipų buvo net 3 iš Vilniaus, 4 iš Birštono ir 1 iš Šiaulių.

 

Kad išsiaiškint aštuonias stipriausias komandas, tradiciškai buvo naudojama šveicariška sistema. Sužaista po 4-ris tarpusavio susitikimus. Išsiaiškinus 8-nias pirmąsias komandas, jos žaidė „atkrintamąsias“. Aštuonios tądien pajėgiausios buvo: „A3-2”, „Arijai-1”, „Veža”, „Arijai AGV”, „Sraigės žudikės”, „Back Spin”, „Šilagėlė” ir „Duktas”. Finalinis ketvertas atrodė taip: „A3-2”, „Arijai-1”, „Arijai AGV” ir komanda „Veža“. Klubas „BOULES LT” tiesiog pasididžiuodamas nori pabrėžti, kad net 50% finalininkų komandų yra klubo nariai Wink

 

Po nuožmių ir įtemptų kovų finalinis ketvertas atrodė kiek kitaip, nei aukščiau pavardinus abėcėline tvarka. Ketvirtą ir trečią vietas atitinkamai pasidalino komandos „Arijai-1” ir „Arijai AGV”. Dėl pirmosios vietos atkakliai kovoję „A3-2” nusileido bendraklubiečiams „Veža”. Pastarieji ir tapo Petankės Sezono Atidarymo Turnyro nugalėtojais. Tradiciškai nepamirštos buvo ir į aštuntuką nepatekusios komandos. Jos sužaisdamos po 3 tarpusavio susitikimus rungėsi dėl “paguodos prizo”. Šį prizą, jau nebe pirmą kartą komandos istorijoje, iškovojo ekipa „EDP” iš Kauno.Apdovanojimai nugalėtojams buvo įteikti petankininkų bare „BOULES LT”, Gedimino gatvėje. Po apdovanojimų įteikimo, dalyviams užkandžiaujant ir gurkšnojant gėrimus, buvo prisimintos komandos pralošusios „sausai” ir senoji tradicija - bučiuoti Fanės pasturgalį. Tokią „šlovę” pelniusių komandų šįkart buvo net keturios! Čaižiai skambant bronziniam varpui prie Fanės „gyvenamosios vietos” paklusniai rikiavosi 12 asmenų. Komanda „Autukai” varpą kratė net du kartus. Galime tik įsivaizduoti, kaip džiugiai jie tai darė Smile


Klubas „BOULES LT” sveikina nugalėtojus, finalinio ketverto dalyvius, paguodos turnyro nugalėtojus ir visus dalyvavusius šiame puikiai LPF organizuotame turnyre. Linkime geros nuotaikos, kovingumo ir pergalių atetity.
Nuotraukų ieškokite GALERIJOJE.

Atnaujinta Antradienis, 06 Balandis 2010 13:13
 

VertimaiPasidalinti Facebook'e

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis