free counters
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
GEGUŽINĖ CIECHANOWE PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 13 Gegužė 2010 11:21

Atšilus orams įsibegėja ir petankės sezonas. Gegužės 1-2 dienomis BOULES LT klubo nariai pirmą kartą šiemet startavo ir užsienio turnyre. Įveikę 370 km. 5 kauniečiai (Jolita, Eglė, Tautvydas, Mantas ir Andrius) „atsidūrė" gerai Lietuvos petankininkams pažįstamos komandos „Ciechan" gimtinėje - Ciechanowe (Lenkija). Ten šeštadienį vyko vienetų, o sekmadienį dvejetų turnyras.

Kaip ir buvo žadėta, organizatoriai sukvietė gausią minią petankės mylėtojų tarp kurių buvo svečių iš Švedijos, Tuniso, Alžyro, Prancūzijos, Lietuvos ir įvairių Lenkijos miestų. Dalyvių gausa (52 dalyviai vienetų turnyre) sudarė net šiokių tokių problemų, nes aikštelių skaičius tokiam kiekiui dalyvių buvo nepakankamas. Nepaiant to, organizatoriai vedini geros nuotaikos ir linkėdami gero oro paskelbė turnyro pradžią. Buvo žaidžiami 6 turai šveicariška sistema, o 16 stipriausių žaidėjų vėliau tesė kovas play-off'uose.

Jolita, Eglė ir Tautvydas „šveicarkėje" iškovoję po 3 pergales atitinkamai užėmė 30, 28 ir 21 vietas, o Mantas ir Andrius su keturiomis pergalėmis 7-tą ir 6-tą. Aštuntfinalio kovose Andrius ir Mantas gana užtikrintai įveikė savo priešininkus, tačiau ketvirtfinalyje Mantui teko susitikt su būsimu šio turnyro nugalėtoju Boualem Bouamrane iš Alžyro, o Andrius nusileido Tomasz'ui Kopka kuris galutinėje įskaitoje liko 4-tas. Antrą vietą užėmė Zbyszek Hennig (Lenkija), o trečios vietos taure ir medaliu pasipuošė organizatorius Mariusz Stawicki.

Kaip jau minėta, kitą dieną į kovas stojo poros. Lietuvą atstovavo: Eglė ir Mantas, Jolita ir Tautvydas bei mišri (LT/PL) komanda, kurioje žaidė Andrius ir Mariusz. Po penkių turų šveicariška sistema, visos minėtos poros pateko į atkrintamąsias varžybas užimdami 12, 8 ir 4 vietas. Atkrintamosiose viskas susiklostė taip:

Aštuntfinalis.

„Zemsta teściowej“ (Paweł Baranowski, Łukasz Onoszko) - „A3-Kaunas“ (Tautvydas Alenskas, Jolita Lopečiūte) 07:12 ;

„Owalne miedziaki“ (Tomasz Kopka, Jarek Borek) - „Boules LT“ (Eglė Budrikienė, Mantas Čižauskas) 05:06 ;

„Klub przyjaciół myszki Miki“ (Marek Rajs, Bartek Nawrot) - „Ciechan nad Niemnem“ (Andrius Purkevičius, Mariusz Stawicki) 05:10

Ketvirtfinalis.

„A3-Kaunas“ nusileido būimiems nugalėtojams „Grzechotki“ 13:01;

„Boules LT“ pralaimi „Ciechan nad Niemnem“ 10:06

Pusfinalis:

Lietuvių-lenkų komanda „Ciechan nad Niemnem“ nusileidžia taip pat "mišriam" (prancūzo ir alžyriečio) dvejetui „Grzechotki“ 13:01.

„Braci Mrok“ įveikė „Kabareciarzami z Warszawy“ 13:10.

Mažąjame finale Andrius ir Mariuszas iškovoja bronzą, o finalą po labai įtemptos kovos rezultatu 13:12 laimėjo „Grzechotki“.