Įvykiai

<<  Vasaris 2018  >>
 Pir  Ant  Tre  Ket  Pen  Šeš  Sek 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Orai

Lankytojai

free counters
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
KAUNAS INTERNATIONAL 2010 ĮVYKO! PDF Spausdinti Email
Antradienis, 03 Rugpjūtis 2010 12:27

Savaitgalį turnyre „KAUNAS INTERNATIONAL“ surėmė rutulius ir išbandė savo bei priešininkų jėgas 27 trejetų komandos, o šeštadienį net 35 dvejetų komandos iš šešių valstybių (Estija, Latvija, Lenkija, Lietuva, Olandija, Šveicarija).

trejetunugaletojai.jpg

Nuotraukoje trejetų nugalėtojai: MAESTRO II, A3 VALETAI ir VYTIS

 

laimetojai.jpg

Nuotraukoje dvejetų nugalėtojai -komanda AUTUKAI

 


Komandų gausa rodo, jog populiarėja ne tik petankė kaip žaidimas pačioje Lietuvoje, bet ir pats (jau 4 metus iš eilės rengiamas) turnyras užsieniečių tarpe.


Šeštadienį žaidė trejetai. Turnyras startavo 10 val. Kaip visad žaidžiama šveicariška sistema. Iki išsiaiškinta aštuonios stipriausias komandos, buvo reglamentuotas laikas (žaidžiama po 45 min + paskutinis kašanetas). Finalinės kovos - be laiko limito. Nepatekusios į aštuntuką komandos turėjo galimybę rungtis dėl trijų medalių komplektų „paguodos turnyre“. Po turnyro visi turnyro dalyviai galėjo dalintis įspūdžiais, be įtampos ir skubos pasidžiaugti savo pasiekimais ar gurkšnojant šaltą alutį paguosti priešininkus restorane „Miesto sodas“.


Ant restorane improvizuotos nugalėtojų pakylos „GALA“ vakarienėje susirinkę žaidėjai audringais plojimais sveikino net dvi medalius atsiėmusias Lietuvos komandas (turnyre dalyvavo 11 lietuvių komandų). Tai trečios vietos laimėtojus (komanda „Vytis" (Žilvinas Neliubšys, Gintaras Račkus, Vytis Šulinskas), Kaunas) ir pirmos vietos nugalėtojus, taip pat kauniečių komandą „A3 VALETAI“ (Tautvydas Alenskas, Linas Budrikas, Algis Petrauskas). Jie finalinėje kovoje nurungė komandą „MAESTRO II“ iš Estijos kurios pernai mūsų tautiečiai įveikti nesugebėjo. Lietuviai šiame turnyre nugalėtojais tapo jau nebe pirmą kartą. 2008 metais šio turnyro nugalėtojų titulą perėmė iš šveicarų.

 

Sekmadienį, dvejetų turnyre, scenarijus panašus, tik kiek geriau susiklostęs mūsų atstovams. Šįkart lietuviai užėmė I (komanda „Autukai“ (Nerijus Kukcinavičius, Justas Bogdanovičius)) ir II (komanda "A3 VALETAI" (Tautvydas Alenskas, Linas Budrikas)) vietas. Treti liko estai (komanda „KALEV“).

Atnaujinta Penktadienis, 06 Rugpjūtis 2010 07:28
 

VertimaiPasidalinti Facebook'e

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai