Įvykiai

<<  Vasaris 2018  >>
 Pir  Ant  Tre  Ket  Pen  Šeš  Sek 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Orai

Lankytojai

free counters
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
MIX TURNYRAS BOULES LT TAUREI LAIMĖTI 2010 PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 06 Rugsėjis 2010 10:15

„Metų renginys, kitaip nepavadinsi. Tokio nuoširdaus susidomėjimo petanke, geros nuotaikos ir draugiškos atmosferos ruošdamiesi turnyrui BOULES LT klubo nariai nelabai net drįso tikėtis.

 

visi.jpg

Nuo ankstyvo ryto šeštadienį į patiltės buledromą besirenkantys tiesiog po kruopelytę sunešė savo teigiamų emocijų užtaisą. Tai buvo išskirtinė diena.“ Tokiomis ir panašiomis mintimis dalijosi po turnyro susirinkę klubo nariai.

 

 

BOULES.LT_Taure.10/dsc_7689.jpg

 

 

9 val. ryto, pradėjus dalyvių registraciją, jau po 20-ties min. pasidarė aišku, kad tokio masiškumo pavydėtų bet kuris Lietuvoje rengiamas turnyras. Nors dar išvakarėse organizatoriai tikėjosi ne daugiau 25-ių trejetų ekipų, turime konstatuoti, kad startavo net 35 komandos (105 dalyviai)!

 

Kaip ir buvo numatyta, susirinkę žaidėjai komandas sudarė burtų pagalba. Kiekvienoje komandoje buvo ne tik atskirų organizacijų, klubų ar miestų, bet ir kelių valstybių atstovai. Štai, kad ir komanda 27. Šioje komandoje žaidė kaunietė, vilnietė ir Prancūzijos ambasados atstovas. Buvo dar pora komandų, kurių nariai buvo užsieniečiai. O tai leidžia (gal net įpareigoja) turnyrą vadinti tarptautiniu.

 

Turnyre, kaip jau tapo tradicija, buvo žaidžiama vadinamąją “šveicariška” sistema. Tris turus sužaidę dalyviai išsiaiškino stipriausiųjų aštuntuką, kuris varžėsi dėl pagrindinio prizo - “BOULES LT TAURĖS 2010”. Nepatekę į stipriausiųjų sąrašą varžėsi dėl “paguodos” prizų komplekto. Visus prizininkų apdovanojimus (taures ir medalių komplektus) įsteigė Kauno miesto savivaldybė, kuriai klubo BOULES LT ir visų turnyre dalyvavusiųjų vardu norime pareikšti padėką.

Kaip žinia, turnyro pagrindinė ašis šį kartą sukosi apie žmones su negalia. Su dideliu džiaugsmu pristatome organizacijas, kurios vienija šiuos žmones ir užima ne mažą vietą kasdieniniame jų gyvenime. Taigi, neigaliųjų draugijos ir klubai dalyvavę turnyre:

 

“Santaka” vad. Irena Sadauskienė, “
Kauno specialiosios olimpiados klubas” vad. Saulius Survila,
“Neįgalaus jaunimo užimtumo centras” vad. Algirdas Šimoliūnas ir Virginija Dudutienė,
“Draugystė” vad. Irena Perminienė, “Gyvastis” vad. Ugnė Šakūnienė,
“Kauno rajono neįgaliųjų draugija” vad. Lidija Morkūnienė,
“Siekis”,
“Jonavos rajono neįgaliųjų draugija”.

Pažymėtina tai, kad kai kurie klubai vienija net kelių miestų neįgaliųjų draugijas, tad turnyro geografija dar platesnė: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Marijampolė, Raseiniai, Vilkaviškis, Jonava. Labai atsiprašome jei paminėjome ne visus miestus.

 

Taip pat turnyre dalyvavo: Birštono miesto petankės mylėtojai “Šilagėlė”, Kauno “Lions - TAURAS” klubas, Prancūzijos ambasados švietimo ir kalbinio bendradarbiavimo atašė, Prancūzijos ambasados kultūros atašė Lietuvoje ir būrys turnyro šeimininkų - klubo BOULES LT narių.

 

Negalime nepažymėti, kad šiuo sunkiu Lietuvoje ekonominiu laiku, rengiant turnyrą kaip niekad gausiai klubo BOULES LT turnyrą įvairiausiais būdais parėmė didelis rėmėjų būrys. Be jų pagalbos tikrai butų buvę sunku surengti tokį įsimintiną renginį. Klubas reikšdamas susižavėjimą jų supratingumu ir socialine branda taria didelį ačiū “UAB EBONITAS” vadovui Žilvinui Neliubšiui , “Kauno LIONS TAURAS” klubui ir jo vadovui Ramūnui Paražinskui, UAB „NEW MEDIA PUBLISHING“ parduotuvių tinklui „GALVOSŪKIŲ PASAULIS“, “Tenneco Automative Europe BVBA“ atstovybės Lietuvoje vadovui Ryčiui Kepalui ir Rimantui Padriezui, UAB „Acme Kompiuterių Komponentai“, UAB „VARLE“, restoranui-alaus daryklai "Avilys“, „ENTRY“ bilijardo klubui.

 

Ypatingai dėkingi esame turnyro mecenatui - Prancūzijos ambasados Lietuvoje bendradarbiavimo ir kultūros skyriaus švietimo ir kalbinio bendradarbiavimo atašė, ponui Laurent Guidon ir Prancūzų kultūros centrui Vilniuje. Atkreipsime dėmesį i tai, kad į Prancūzijos ambasadą iškeliavo ir du apdovanojimai. Trečią vietą užėmusią komandą „27“ atstovavo aukščiau minėtas ponas Laurent Guidon, o paguodos turnyre, taip pat trečią vietą užėmusią komandą „26“ atstovavo Prancūzijos ambasados Lietuvoje kultūros atašė ponas Audelin Chappuis.

 

Stipriausiųjų aštuntukas ir turnyro prizininkai:

 

dsc_7963.jpg

1 vieta: 24 – Aurimas Alekna (“NJUC”), Gediminas Čenys („Draugystė“ Kaunas), Sigitas Limontas (“Boules LT”)

 

dsc_7958.jpg

2 vieta: 16 – Valentinas Rimskis (“Lions klubas”), Juozas Vyzas (“Santaka”), Algis Petrauskas (“Boules LT”)

http://www.bdsc_7956.jpg

3 vieta: 27 – Laurent Guidon (Prancūzijos ambasados Lietuvoje lingvistikos atašė), Ginta Žemaitytė („Draugystė“ Vilnius), Eglė Budrikienė (“Boules LT”)
4 vieta: 22 – Mindaugas Matulionis (Kaunas), Sandra Smelioriūtė(“Gyvastis”), Vilma Gorličionokienė (“KRND”)
5 vieta: Dainius Vysniauskas (“Boules Lt”), Romutė Grikštaitė (“Santaka”), Albertas Micevičius (“Santaka”)
6 vieta: Paulius Alšauskas(“Boules Lt”), Gintaras Aleksandravičius („Kauno specialiosios olimpiados klubas“), Indrė Čergelytė (Šiauliai)
7 vieta: Ramūnas Paradžinskas („Lions“ klubas), Artūras Buinevičius („Draugystė“), Gintaras Račkus (“Boules Lt”),Žydrūnas Šlajus (“Boules Lt”)
8 vieta: Irma Gedminaitė („Šilagėlė“), Andrej Daškevič („Jonavos neįgaliųjų draugija“), Robertas Šimaitis („Kauno specialiosios olimpiados klubas“)

 

Paguodos turnyras: visos komandos iškovojo po 2 pergales, ir vietų išsidėstymą nulėmė tik “mažieji taškai” – rezultatų skirtumai.

 

dsc_7949.jpg

1 vieta: 23 – Algis Balmaitis („Gyvastis“), Vytautas Aleksa („Draugystė“),  Albertas Burneika (“Boules LT”)

dsc_7945.jpg

2 vieta: 13 – Justas Bagdonavičius (“Boules LT”), Algirdas Kaupas (“Santaka”), Ugnė Šakūnienė (“Gyvastis”)

 

dsc_7943.jpg

3 vieta: 26 – Robertas Radeckij (“Draugystė”), Mindaugas Bliūdžius (“Boules LT”), Audelin Chappuis (Prancūzijos ambasados Lietuvoje kultūros atašė).

 

Džiaugdamiesi turnyro dalyvių gausa sveikiname visus dalyvavusius. Ypatingai norime pasveikinti nugalėtojus. Savo ruožtu norime pasidžiaugti, kad tarp visų 6-ių komandų prizininkių yra ir klubo BOULES LT narių.

 

Dar kartą ačiū ir iki kitų susitikimų petankės aikštynuose.

 

Daugiau turnyro nuotraukų ieškokite galerijoje
Atnaujinta Trečiadienis, 24 Rugpjūtis 2011 06:31
 

VertimaiPasidalinti Facebook'e

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis