Orai

Lankytojai

free counters
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Sveikiname turnyrų nugalėtojus Artūrą ir Rimą (dvejetai) ir Andrių (vienetai) PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 13 Gegužė 2011 21:01
Balandžio 16 ir gegužės 7 dienomis Lietuvos petankės žaidėjai rinkosi į tradicinius pavasario turnyrus : pavasarinį dvejetų turnyrą ir "Vėl gegužės žiedai..." vienetų turnyrą.
Balandžio 16  šeštadienį įvyko Pavasarinis petankės dvejetų turnyras. Turnyre dalyvavo 16 komandų (oras matyt praretino dalyvių gretas).  Aštuonios stipriausios atkrintamo etapo komandos toliau rungėsi dėl pagrindinės turnyro taurės bei rėmėjo įsteigto prizo, o likusios žaidė paguodos turnyre. Į stipriausių komandų aštuntuką pateko šios komandos AGV (Giedrius Bisikirskas, Vytautas Žiūkas), AMEN (Nerijus Kukcinavičius, Mantas Čižauskas), A3 valetai (Tautvydas Alenskas, Linas Budrikas), Dūktas (Remigijus Bielskis, Valdemaras Barakauskas), A3 ( Albertas Burneika, Vytautas Jurgaitis), VEŽA (Eglė Budrikienė, Arvydas Sabalis), Utenos Vėtra (Vilmantas Burneika, Mindaugas Burneika) ir komanda P/DOZĖ (Artūras Macevičius, Rimas Jasutis). Smagu kad aštuonete net keturios komandos iš klubo „Boules Lt“ ir visos jos toliau tesė kovas finaliniame ketverte.
Turnyro nugalėtojais tapo ir pagrindinę taurę laimėjo P/DOZĖ nugalėję komandą AMEN 13:4. Mažajame finale VEŽA nugalėjo A3 13:11.
Sveikiname Artūrą ir Rimą stabiliai dvejetų turnyruose įrodančius savo pajėgumą.

Turnyrą organizavo Lietuvos nacionalinė rutulių sporto federacija.
......................................................................................................
Gegužės 7 šeštadienį įvyko vienetų turnyras “Vėl gegužio žiedai… 2011”. Šiltesnis oras pritraukė nemažą būrį dalyvių iš įvairių Lietuvos kampelių. Turnyro starte išsirikiavo 34 žaidėjai. Po 5 kvalifikacijos ratų į finalinį aštuonetą pateko Andrius Purkevič. Artūras Macevičius, Mindaugas Eitutis, Irmantas Judickas, Vytautas Vaitkevičius, Gediminas Liudžius, Voldemaras Barakauskas, Mindaugas Burneika.  Nustebino finalininkų atstovaujamų regionų gausa – turbūt  pirmą kartą Lietuvos petankės istorijoje. Tai Kaunas ,Šiauliai,Utena ir Birštonas. Mūsų klubo garbę bandė apginti Andrius ir Artūras.  Finale Andrius 13:6 nugalėjo Voldemarą iš Šiaulių. Kovoje dėl trečios vietos Vytautas Vaitkevičius  iš Birštono 13:12 įveikė Mindaugą Eitutį. Nepasisekė Artūrui  kuris atkaklioje kovoje dėl 5 vietos pralaimėjo uteniškiui Mindaugui Burneikai 12:13.  Turnyro atradimas naujokas petankistų būryje Gediminas Liudžius – gaila tik ,  kad finaliniame aštuonete pritrūko patirties nuveikti dar daugiau.
Paguodos turnyrą laimėjo klubo narys Vytis Šulinskas.
Sveikiname klubo narį Andrių su stabiliu žaidimu visą turnyrą ir pelnytu nugalėtojo vardu.
Turnyrą organizavo klubas „Boules Lt“.  Dėkingi visiems prisidėjusiems, ypatingai Nerijui ,Nomedai, Kristinai...
Atnaujinta Pirmadienis, 16 Gegužė 2011 14:40