free counters
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
BIRŠTONO TAURĖ 2011 PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 13 Birželis 2011 12:24

Birželio 12 d. ankstyvą rytą 5 klubo “Boules LT” narių ekipažai startavo link Birštono petankės aikštyno. Miestas pasitiko puikiu oru ir šventine nuotaika. Kelionės tikslas petankės dvejetų turnyras  „Birštono taurė 2011“.

Smagu, kad išvyka klubo nariams buvo sėkmiga. Turnyrą laimėjo „Karo“ dvejetas (Rolandas Kukcinavičius ir Nerijus Kukcinavičius “Boules LT”) . Antrą vietą taip pat užėmė klubo “Boules LT” narys Algis Petrauskas su sūnumi Robertu („A3“ komanda), kurio sėkmingas žaidimas privertė varžovus gerai paprakaituoti aikštelėje , trečia vieta atiteko svečiams iš Lecko miesto Vokietijoje – Artur ir Brigit Kundler.
Turnyre, kuris vyko pagal šveicarišką 4 ratų sistemą, dalyvavo 21 komanda iš Lecko, Kauno , Alytaus, Prienų ir Birštono. Po kvalifikacinių keturių turų aštuonios komandos tęsė kovas dėl nugalėtojo vardo, o likusios trylika –dėl „paguodos“ prizų.
Į finalinį aštuntuką eilės tvarka prasimušė „Leck -3“ (Artur ir Brigit Kundler), „Leck-2“ (Klaus ir Veronika Freitag), „13“ (Vytis Šulinskas ir Gintaras Račkus “Boules LT”) , „A3“ (Robertas ir Algis Petrauskai “Boules LT”), „Vienišiai“ (Eglė Adamonytė ir Andrius Purkevič “Boules LT”), „Karo“ ( Rolandas Kukcinavičius ir Nerijus Kukcinavičius “Boules LT”), „Strong balls“ (Mantas Michaliunjo ir Tomas Vincekas), „A3-Satrebla“ (Nijolė ir Albertas Burneikai “Boules LT”) komandos.
„Leck-3“ dvejetas 13:8 įveikė „A3-Satreblos“ porą, „A3“ komanda 9:6 nugalėjo „Vienišius“, o „Karo“ – 13:9 „13“ porą. „Strongs Balls“ neatsilaikė (8:13) prieš „Leck -2“ dvejetą.
Pusfinalio kovos praėjo skirtingai. Jei „Karo“ dvejetas gan lengvai įveikė „Leck-2“ porą, tai kitame pusfinalyje vyko įnirtinga kova, kurią vienu tašku (12:11) prieš „Leck-3“ komandą iškovojo „A3“.

Finale „Karo“ dvejetas 13:4 įveikė „A3“, o „Leck-3“– 13:8 „Leck-2“ dvejetą.
Paguodos turnyrą laimėjo „Ryklių“ dvejetas (Vytautas Vaitkevičius ir Giedrius Bisikirskas) iš Birštono.
Dėkojame turnyro organizatoriams už gerą turnyro atmosferą ir sėkmingą turnyro organizavimą.
Tikėkimės tai ne paskutinis šį sezoną turnyras ant puikios dangos gamtos apsuptyje Birštono petankės aikštyne .