Įvykiai

<<  Vasaris 2018  >>
 Pir  Ant  Tre  Ket  Pen  Šeš  Sek 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Orai

Lankytojai

free counters
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
EuroChamp 2011 PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 19 Rugpjūtis 2011 10:00

EuroChamp_2011/mg_4972-612x408.jpg

 

Gioteborge (Švedija) šiomis dienomis vyksta Petankės Europos čempionatas 2011. Į šį prestižinį čempionatą išvyko ir Lietuvos rinktinė. Visi susikaupę ir įsitempę sekame jo eigą ir, linkėdami kuo geresnės kloties mūsų komandai, kiek įmanoma operatyviau stengsimės sukelti visą mums prieinamą informaciją.


 

Iš žemiau pateiktos lentelės matome, kad Lt komanda rungtyniaus G grupėje prieš Bulgariją, Turkiją, Izraelį bei braliukus latvius.

 

EuroChamp_2011/grupe.jpg

 

Po sveikinimo kalbų, 10:30 čempionatas buvo paskeltas atidarytu.

Pirmąjį susitikimą grupėje Lietuva žais prieš Izraelio komandą.

Antrąjį prieš Turkiją.

Trečiajį prieš Bulgariją.

Ketvitąjį prieš braliukus latvius.

 

Su apgailestavimu turime pranešti, kad pirmasis susitikimas Lietuvos komandai nebuvo sėkmingas. Rezultatu 13:5 pralošėme Izraelio komandai.

 

Visiškai neseniai pasibaigusiame susitikime tarp Lietuvos ir Turkijos rinktinių mūsų komanda iškovojo teisę įrašyti į istorijos puslapius pirmąją pergalę. Ji rezultatu 13:9 įveikė varžovus ir laukia kovos prieš jau dvi pergales grupėje turinčią Bulgarijos komandą. Palinkėkime jiems sėkmės.

 

Trečiajį susitikimą Lietuvos komanda taip pat baigė aukštai iškeltomis kovos vėliavomis ir išdidžiai pakelta galva. Ji įtikinančia persvara (13:04) įveikė bulgarus. Liko ketvirtasis, paskutinis susitikimas su latviais.

 

Skambiausias akortas! Ketvirtąjame susitikime - trečioji tautiečių pergalė! Tai kelialapį į Pasaulio čempionatą garantuojantis susitikimas! Laimėjome prieš braliukus (13:10). Lieka tokiupat tvirtu žingsniu ir valingu ryžtu brautis aukštyn. To ir palinkėsime vyrams.

 

Oficialiai paskelbtą mūsų komandos poziciją ir taškų skirtumą po visų keturių susitikimų žiūrėkite žemiau pateiktoje lentelėje:

 

lentele_2.jpg

Atnaujinta Pirmadienis, 22 Rugpjūtis 2011 09:30
 

VertimaiPasidalinti Facebook'e

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis