free counters
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
"KAUNAS INTERNATIONAL 2011" PDF Spausdinti Email
Antradienis, 20 Rugsėjis 2011 11:34

Rugpjūčio 6-7 dienomis Kaune vyko stambiausias metų turnyras “Kaunas International 2011”. Į renginį atvyko ne tik kaimynai latviai, estai, lenkai, rusai bet ir komanda iš Šveicarijos. Šis turnyras buvo gera repeticija Lietuvos rinktinei prieš Europos čempionatą.

Pirmą turnyro dieną vyko trejetų varžybos. Užsiregistravo 29 komandos. Užbėgant už akių pasakysime, kad Lietuvos atstovai buvo draugiški svečiams ir užleido pirmas pozicijas ir trejetuose ir dvejetuose sekančią dieną.

Trejetuose lietuvių komandoms pavyko prasibrauti iki pusfinalio. Šiaulių “Duktas”  7:10 pralaimėjo būsimiems nugalėtojams komandai “Rusija”, o kauniečių trejetas “Aurika” 7:11 lenkų trejetui “Le Petarde”.
Kovoje dėl trečios vietos “Aurika” įveikė “Duktą” 13:8.  Sveikiname klubo narį Rimantą Jasutį su tokiu aukštu pasiekimu. Daugiau niekam iš klubo narių nepavyko per dvi turnyro dienas užlipti ant prizininkų pakylos.

Finale “Rusija” įveikė “Le Petarde” ir pasipuošė čempionų taurėmis.

Antrą turnyro dieną į dvejetų turnyrą registravosi 39 komandos. Tai buvo nesėkminga diena Lietuvos atstovams.
Pusfinaliuose susitiko “Rusija” – “ESTRUS”. Atkaklioje kovoje nugalėjo pirmieji.
Antram pusfinalyje lenkų komanda “PAPA” įveikė komandą “MALI” 10:9.

Taigi finalas rusai – lenkai pasikartojo.
Nepaisant lenkų įspūdingos pradžios – pergalę iškovojo komanda “Rusija” 13:9.
Trečią vietą iškovojo jungtinis estų-rusų dvejetas “ESTRUS” nugalėjęs šveicaro M.Winter ir lietuvio L. Budriko dvejetą.

Geras oras ir puiki dalyvių nuotaika teikia viltį, kad dar ne kartą sutiksime tuos pačius dalyvius “Kaunas International” petankės turnyruose
Atnaujinta Trečiadienis, 07 Kovas 2012 16:20