Įvykiai

<<  Vasaris 2018  >>
 Pir  Ant  Tre  Ket  Pen  Šeš  Sek 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Orai

Lankytojai

free counters
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
"PAVASARIS-VASARA 2011" KLUBO "BOULES LT" ATVIRAS DVEJETŲ TURNYRAS PDF Spausdinti Email
Antradienis, 27 Rugsėjis 2011 10:27
Rugsėjo 8 dienos vakare surėmė kamuolius klubo „BOULES.LT“ atviro dvejetų turnyro “Pavasaris-Vasara 2011” finalinio ketverto dalyviai. Vėsus oras nemažino komandų kovos dvasios, tik negausiam būriui sirgalių “šiluma kaulų nelaužė”.

Jau tradicija tampantis klubo turnyras startavo gegužės 2 dieną dviejuose pogrupiuose po šešias komandas ir iki galo išlaikė intrigą ir kovos įtampą tarp pirmaujančių komandų. Tradiciškai turėjome vieną naujokų komandą “KKK”, kuri greit rinkosi patirtį kovose ir gale turnyro jau nebebuvo lengvas grobis patyrusiems žaidėjams. Smagu, kad po ilgesnės pertraukos žaidimo aikštelėse sutikome “TripleA” komandą. Aišku gaila, kad komanda “BigBalls” nutarė praleisti vasaros turnyrą. Žaidimai praėjo draugiškose kovose ir esminių ginčų dėl reglamento nebuvo.
Aišku, norint išlaikyti intrigą ir  žemesnes vietas užimančioms komandoms iki preliminaraus turnyro pabaigos, sekančiais metais galima pakeisti turnyro reglamentą įvedant  atkrintamąsias varžybas į finalinį ketvertą. Visi pasiūlymai diskutuotini iki turnyro pradžios.
Finalinio ketverto varžybos startavo pusfinaliais. Komanda “Veža” (Andrej Purkevič, Justas Bogdanovičius) nesunkiai įveikė komandą “ROGI” (Rolandas Kukcinavičius, Gintaras Račkus), o komanda “A3Valetai” (geriausia komanda po preliminaraus turnyro Linas Budrikas,Tautvydas Aljenskas) atkaklioje kovoje įveikė komandą “AMEN”(Mantas Čižauskas,Nerijus Kukcinavičius).

Kovoje dėl trečios vietos “AMEN” įveikė “ROGI”.
Iki sutemų užsitęsusioje finalinėje kovoje “A3Valetai” įveikė “Veža” ir pasipildė savo laimėtų taurių kolekciją klubo “Boules LT” vasaros turnyro taurėmis.Sveikiname Liną ir Tautvydą, o ir kitiems dalyvavusiems linkime pergalių ir gražių žaidimo akimirkų žiemos turnyruose.

Atnaujinta Trečiadienis, 07 Kovas 2012 16:19
 

VertimaiPasidalinti Facebook'e

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis