Žaidimas mėtant aukšta trajektorija

RUNGTYNIŲ IR TRENIRUOČIŲ DERINYS
Antradienis, 18 Kovas 2008 15:23
 

Visi žinome, jog norėdami tapti įgudusiais petankės žaidėjais turime daug treniruotis. Labai gaila, jog vien kalbos apie žaidimą, kaip ir alaus, balto ar raudono vyno bei kitų gėrimų vartojimas niekaip neprisideda prie gerėjančio jūsų žaidimo. Kadangi treniruočių procesas yra gana nuobodus, mes pasiūlysime jums paprastą žaidimo schemą, kuri padės treniruoti metimus aukšta trajektorija.

Žaidimas skirtas 2 žmonėms. Išsirinkite kuris pradės žaidimą pirmasis, tuomet šis žmogus nubrėžia 50 cm skersmens apskritimą 6-10 metrų atstumu nuo metimo vietos. Šiame žaidime nenaudosime taikinuko (kašaneto). Žaidėjai privalo aukšta trajektorija įmesti savo rutulius į nubrėžtą apskritimą – taikinį. Jei nepataikoma į apskritimą, tuomet metimas neužskaitomas, o rutulys pašalinamas iš žaidimo. Tikslas vienintelis – visus savo rutulius “nuleisti” į apskritimą taip, kad šie liktų kuo arčiau apskritimo centro (nenuriedėtų toli).

Laimėjusysis brėžia naują apskritimą ir žaidimas tęsiamas. Susitarkite iki kelių taškų žaisite tam, kad išsiaiškintumėte nugalėtoją.

Paskelbta iš www.petanque.org